16 відгуків
магазин прагматичних покупок
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Про компанію

Фирменный интернет-магазин отопительного оборудования, приборов и устройств для отдыха на природе, практичной мебели и аксессуаров для дома и быта!
Наша компания является производителем большинства представленной на полочках виртуальной витрины интернет-магазина продукции, поэтому мы можем позволить себе предложить Вам самые эксклюзивные и прагматичные цены.
Прагматичность с точки зрения коллектива нашего магазина - это не только политика извлечения личной пользы и выгоды из чего угодно, но и метод определения жизнеспособности идеи и ее воплощения.
Прагматична покупка може бути дорогою і абсолютно дешевої, але у виборі прагматика важлива не вартість придбаного предмета, а практична користь від його використання порівнянна з витраченими коштами і силами на її придбання.
Меблі і предмети інтер'єру відповідають вимогам прагматичності - не займає багато місця, легко і швидко трансформується, надійна, довговічна, якісна, коштує витрачених грошей!
Наше гасло - кожна покупка має бути виваженою!

Адреса та інформація для зв'язку

Александрtehnologia.com.ua/ua
Інтернет магазин Технологія КОМ
Виробник
Торгова компанія
Компанія, що надає послуги
Дистриб'ютор / Реселер
Представництво
УкраинаХарківська областьХарківХарків, вул. Морозова 18
61105 Украина, Харьков, ул. Морозова 18Tehni-x, Pro Tech, P.S., Днипро, Warmly, AtlanticМенше 5 осіб
200910 тис. USD - 50 тис. USDСуб'єкт підприємницької діяльності
Донецькоблгаз, Харківский обласний тубдіспансер, ТОВ Трансферталайн, маг. Теплоград, ТОВ Агро-Юг, ТОВ ПромабразівДо 50 тис. USDДо 50 тис. USD
До 100 кв.м.Харьков, ул. Морозова 18Внутрішній